Dressi-Etek 20K176TE
Ürün Kodu: 20K176TE
Dressi-Etek 20K114TE
20K114TE
Dressi-Etek-20K16TE
20K16TE
Dressi-Etek 20K63BE
20K63BE
Dressi-Etek-20K94TE
20K94TE
Dressi-Etek 20K175TE
20K175TE
Dressi-Etek-20K13TE
20K13TE
Dressi-Etek-20K17TE
20K17TE
Dressi-Etek-20K67TE
20K67TE
Dressi-Etek 20K202TE
20K202TE
Dressi-Etek-20K14TEH
20K14TEH
Dress-Etek-20K26TEH
20K26TEH
Dressi-Etek 20K15TE
20K15TE

Kadınların giyim konusunda vazgeçemedikleri kıyafetlerden biri de olan etek, günlük hayatta sıklıkla kullandıkları giysileridendir. İster çalışan olsun ister ev hanımı olsun kadınlar hem kendilerini rahat hissetmeleri hem de birçok kıyafetle rahatlıkla kombin imkanı buldukları için birbirinden farklı etek modellerine sıkça başvururlar. Son dönemlerde tek kullanımın yanı sıra etek bluz takım modelleri en sevilen kadın giyim ürünlerinin arasında yerini almaya başladı. 

Gardıropların Vazgeçilmez Aktörü: Etek 

Kadınların vücutlarının belden aşağısına giymeleri üzerine dikilen, bel kısmı dar ve alt yanı değişik biçimlerde olabilen giysileri etek olarak tanımlanır. Gardıropların vazgeçilmezi olan kıyafetler, gerek günlük giyimde gerekse de özel giyimlerde sevilen parçalardan biridir. 

Vücut ölçünüzü göre seçiminizi yapabilirsiniz

Kadınların giyimine yönelik hazırlanan ürünler arasında yerini alan etek çeşitleri genellikle mini, kalem, pileli ve kloş gibi isimlendirilir. Kadınların bu modelle kıyafetler seçerken dikkat etmeleri gereken bazı önemli detaylar vardı:

Uzun boylu kadınlar her modeli rahatlıkla taşıyabilir. Bileklerinize kadar uzun olan bir model sizi daha da uzun gösterebilir. Eğer bu durumdan herhangi bir şikâyetiniz yoksa her model ile birlikte uzun olanları da rahatlıkla kullanabilirsiniz. 

Rahatlığınıza düşkünseniz kloş, çan ve diz altı modelleri tercih edebilirsiniz.

Eğer kısa boylu, kilolu iseniz ve bacak boyunuzda kısaysa diz üstünde olan modeller size daha çok yakışır. Bacak boyu kısa olan kadınların diz altında seçtikleri bir model bacak boyunu daha da kısacağı için sizi daha kısa ve şişman gösterebilir. Bu tarz model düşünüyorsanız topuklu ayakkabı ile kombininiz desteklenebilir. 

Bel kalınlığı aşırı ince olan kadınlar ise basenden itibaren çan tarzında inen modeller önerilir. Bu modeller sayesinde bel kısımları aşırı ince görülmeyeceği gibi vücudunuz da daha düzgün ve dengeli görünür.

Estetik Tasarım Model Toptan Etek Ürünleri Dressi’de

Kalem etek ceket ve uygun renkte bir gömlekle kombinleyerek davet ya da herhangi bir etkinlikte sıklığınızı rahatlıkla sergileyebilirsiniz.  Estetik tasarımları ile ön plana çıkan toptan kadın giyim ürünleri üretimi yapan Dressi, farklı renk ve desenlerde etek modelleri ile kadınların farklı kombinler yapmasına yardımcı olur. Her tarza hitap eden kaliteli toptan kadın giyim ürünlerine uygun fiyata ulaşmak istiyorsanız hemen irtibata geçebilirsiniz.  Türkiye hazır giyim toptancı arayışınızda Dressi size yeter.

EnglishTurkish
× Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?